Apie mus
 

Panevėžyje baldų salonas „Arneiga“ sėkmingai dirba nuo 1993-jų metų. Savo klientams siūlo nebrangius, bet kokybiškus baldus. Jei svajojate apie patogius, išskirtinius ar prabangius baldus, būtinai užsukite į vieną iš dviejų mieste esančių salonų, ir jūsų svajonė taps realybe!

Dviejuose baldų salonuose baldų pasirinkimas ypač platus. „Arneiga“ savo klientams siūlo lietuviškus minkštus svetainės, korpusinius, miegamojo, vaikų kambario ir išskirtinius ypač prabangius odinius baldus.

Perkantiems baldus „Arneiga“ siūlo platų baldinių audinių pasirinkimą, kuriuos priderinsite prie bet kokio interjero.

Gaminame nestandartinius baldus pagal Jūsų projektą.

Salonuose siūloma aukštos kokybės spyruoklinių , lateksinių  ar viskoelastinių čiužinių, kurie gali būti ne tik standartinių išmatavimų, bet ir pagal kiekvieno kliento individualų užsakymą.

Galime Jums pasiūlyti baldus ypač geromis  kainomis, esame daugelio lietuviškų baldų gamintojų atstovai mūsų krašte. Yra galimybė baldus įsigyti išsimokėtinai. Išsimokėjimo terminas nuo 6 iki 36 mėnesių, be pradinės įmokos! Visiems „Arneiga“ salonuose pirktiems baldams suteikiama 12 mėnesių garantija.

Užsukę į „Arneiga“ baldų salonus jūs tikrai nenusivilsite, nes jums padės išsirinkti baldus, surinks ir atveš juos į namus. Visos šios paslaugos teikiamos vienoje vietoje.

Laukiame jūsų!

 
 
Array